Škoda Kodiaq Style Plus 2.0 Tdi 4x4 DSG

Air conditioning

Fuel: Diesel
Vintage: 6/2017
Color: Šedá Business Metalíza
Transmission: DSG - automat
Motorization: 2.0TDI
Consumption: 8
1 day 2.200,- CZK / day
2 - 3 days 1.900,- CZK / day
4 - 7 days 1.500,- CZK / day
8 - 30 days 1.300,- CZK / day
30 or more days 1.100,- CZK / day
Caution 10.000,- CZK
More information:

Vůz Škoda Kodiaq patří mezi novinky z výroby automobilky Škoda a je opravdovým skvostem na silnicích! Vůz Škoda Kodiaq je Vám k dispozici ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Vůz Škoda Kodiaq si můžete v Nejlevnější autopůjčovně Praha zapůjčit v elegantní tmavě stříbrné barvě.

Vůz Škoda Kodiaq v Nejlevnější autopůjčovně Praha je zcela nový, byl vyroben v roce 2017, dýchá tedy novotou, což jen umocní Váš zážitek z jízdy v něm.

O vozidle: Style Plus, DSG, 4x4, start/stop, adaptabilní podvozek s tlačítkem Off Road, bi-xenony, třízónová klimatizace, parkovací asistent, multifunkční kamera, systém rozpoznání dopravních značek, sound system CANTON, keyless, Family paket, Safety paket, Comfort paket, led osvětlení lišt, ISOFIX, systém udržování v jízdním pruhu, tempomat do 210km/h, navigace AMUNDSEN s hlasovým ovládáním, vyhřívaný volant

Chcete si vyzkoušet, jaká je jízda v novince Škodovky, tzv. Škoda Kodiaq, potřebujete s rodinou vyjet na výlet do hor, udělat dojem na partnerku či si chcete půjčit auto k jakémukoli jinému účelu? Škoda Kodiaq není nikdy šlápnutím vedle, naopak! 

Vyzkoušejte také testovací jízdy Škoda Kodiaq od Půjčovna aut ŠKODA.

Při pronájmu Škoda Kodiaq Vám automobil přistavíme na Vámi zvolené místo budete potřebovat a po skončení doby půjčení auta si jej zaměstnanci Nejlevnější půjčovny Praha zase odvezou.

Zaměstnanci Nejlevnější autopůjčovny Praha Vám vyjdou vstříc také v čase přistavení a odvozu, který si sami zvolíte tak, aby pro Vás bylo vše co nejsnazší a příjemné.

I když se jmenujeme Nejlevnější autopůjčovna Praha, Vámi zapůjčený vůz Vám přistavíme nejen po celém území Prahy, ale kdekoli jinde v České republice.

Škodu Kodiaq si můžete půjčit na hodinu popřípadě několik hodin, jeden či více dní, víkend, měsíc, nebo zvolit dlouhodobý pronájem auta, popřípadě jej financovat operativním leasingem, který také v Nejlevnější autopůjčovně Praha nabízíme.

V ceně pronájmu auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha je libovolný počet ujetých kilometrů, stejně jako dálniční známka pro Českou republiku, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti pro území celé Evropy.

Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí také pronájem auta bez kauce. Jako záruku můžete přistavit Váš vůz.

Při svém cestování za jakýmkoli účelem tedy můžete být v klidu a maximálně si užít pocit z jízdy v Škoda Kodiaq.

Máte jakýkoli dotaz k pronájmu Škoda Kodiaq? Rádi byste zjistili individuální cenové podmínky půjčení auta? Kontaktujte nás, abychom Vám mohli připravit cenovou nabídku na míru.

DieselConsumption 6lDSG - automat
DieselConsumption 7lDSG - automat
Consumption 7lDSG - automat