BMW M4

8x airbag Air conditioning

Fuel: Benzin
Max power: 320 KW
Vintage: 4/2016
Transmission: Automat s možností ručního řazení
Consumption: 15
1 day 12.000,- CZK / day
2 - 3 days 10.000,- CZK / day
4 - 7 days 5.000,- CZK / day
8 - 30 days 5.000,- CZK / day
30 or more days 4.000,- CZK / day
Caution 50.000,- CZK
More information:

Vůz BMW M4 je naprosto unikátním vozem. Jeho řízení pro Vás bude zážitkem již od prvního nasednutí a nastartování! Vozy řady BMW M4 poskytují luxus nesrovnatelný s auty ve stejné třídě. Jsou propracovány do toho nejmenšího detailu, a to jak z hlediska technických prvků nebo celkového pocitu z jízdy, stejně jako z hlediska pohodlí uvnitř kabiny pro řidiče i jeho spolujezdce.

Luxusní vůz BMW M4 si můžete půjčit na krátkodobý i dlouhodobý pronájem, stejně tak můžete zvolit operativní leasing. Půjčit BMW M4 si můžete na hodinu, den, víkend, měsíc, či zvolit dlouhodobý pronájem auta.

Vůz BMW M4 máme v Nejlevnější autopůjčovně Praha k dispozici v bílé barvě, a to s benzinovým motorem, automatickou převodovkou s možností ručního řazení pro větší potěšení z jízdy, stejně tak s automatickou klimatizací. Vůz BMW M4 od Nejlevnější autopůjčovny Praha má maximální výkon motoru 320 kW a maximální rychlost 250 km / h.

BMW M4 opravdu stojí za pozornost, přečtěte si o tomto autě více a také se podívejte na všechna ostatní auta, co nabízí Půjčovna aut BMW.

Pokud si potřebujete půjčit auto poze na několik hodin, např. jednorázově kvůli pracovnímu jednání, chcete udělat dojem na klienta či obchodního partnera, popřípadě potřebujete půjčit auto k osobním účelům, např. romantickému víkendu s partnerkou nebo pánské rozlučce se svobodou? Pak je pro Vás půjčení BMW M4 ideální volbou. 

Při pronájmu BMW M4 od Nejlevnější autopůjčovny Praha je v ceně samozřejmostí libovolný počet ujetých kilometrů, stejně jako dálniční známka pro Českou republiku, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti pro území celé Evropy. 

Autopůjčovna Praha nabízí také možnost, jak získat pronájem auta bez kauce. Jako záruku můžete přistavit Váš vůz.

Při půjčení BMW M4 Vám vůz přistavíme na jakékoli místo budete potřebovat a po skončení doby půjčení auta si jej zase odvezeme.

I když že se jmenujeme Nejlevnější autopůjčovna Praha, Vámi zapůjčený vůz přistavíme na území Prahy, ale také kdekoli jinde v České republice.

Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám vyjde vstříc také v čase přistavení a odvozu tak, aby pro Vás bylo vše co nejjednodušší a nejpříjemnější.