BMW 730XD

Sedan 12x airbag Air conditioning

Fuel: Diesel
Vintage: 1/2014
Color: Černá
Transmission: Automat
Motorization: 3.0D
Consumption: 9
1 day 5.000,- CZK / day
2 - 3 days 4.000,- CZK / day
4 - 7 days 3.000,- CZK / day
8 - 30 days 3.000,- CZK / day
30 or more days 1.700,- CZK / day
Caution 50.000,- CZK
More information:

Vozy značky BMW nabízejí luxus a jsou propracovány do toho nejmenšího detailu. A to jak z hlediska technických prvků nebo pocitu z jízdy, stejně jako z hlediska pohodlí uvnitř kabiny. Řízení půjčeného BMW 730XD Vám dodá pocit jistoty, luxusu a od prvního nastartování bude zážitkem!

Luxusní vůz BMW 730XD si můžete půjčit ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu, stejně jako můžete zvolit operativní leasing. Půjčit BMW 730XD si můžete na hodinu, den, víkend, měsíc, či zvolit dlouhodobý pronájem auta.

Vůz BMW 730XD máme k dispozici v černé barvě, a to s dieslovým motorem 3.0, automatickou převodovkou a klimatizací. Vůz BMW 730XD Nejlevnější autopůjčovny Praha je zcela nový - je vyroben v roce 2017.

Chcete si půjčit auto jen na několik hodin, např. jednorázově kvůli pracovnímu jednání, chcete udělat dojem na klienta či obchodního partnera, popřípadě potřebujete půjčit auto k osobním účelům? Pak je pro Vás půjčení BMW 730XD ideální volbou. 

Při půjčení BMW 730XD Vám vůz přistavíme na jakékoli místo budete potřebovat a po skončení doby půjčení auta si jej zase odvezeme.

I když že se jmenujeme Nejlevnější autopůjčovna Praha, Vámi zapůjčený vůz přistavíme na území Prahy, ale také kdekoli jinde v České republice.

Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám vyjde vstříc také v čase přistavení a odvozu tak, aby pro Vás bylo vše co nejjednodušší a nejpříjemnější.

V ceně pronájmu BMW 730XD u Nejlevnější autopůjčovny Praha je libovolný počet ujetých kilometrů, stejně jako dálniční známka pro Českou republiku, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti pro území celé Evropy. V možnostech je také pronájem auta bez kauce, který lze řešit přistavením Vašeho vozu.

BMW 730XD opravdu stojí za pozornost, přečtěte si o tomto autě více a také se podívejte na všechno, co nabízí Půjčovna aut BMW.