Škoda Karoq 2.0 Tdi DSG 4x4

Air conditioning

Max power: 110 KW
Vintage: 11/2017
Color: Bílá Moon metalíza
Transmission: DSG - automat
Motorization: 2.0Tdi
Consumption: 7
1 day 1.790,- CZK / day
2 - 3 days 1.490,- CZK / day
4 - 7 days 1.190,- CZK / day
8 - 30 days 990,- CZK / day
30 or more days 790,- CZK / day
Caution 10.000,- CZK
More information:

Škoda Karoq 2.0 Tdi 4x4 je jedinečné SUV, které si zamilujete na první pohled. Je praktické, kompaktní a úsporné. Automobil Škoda Karoq 2.0 Tdi 4x4 je úplnou novinkou na trhu, takže si jízdu v tomto zcela novém autě jistě užijete.
 
Autopůjčovna Škoda Praha je v současné době jediná půjčovna aut Praha, která nabízí tento exkluzivní pronájem Škoda Karoq 2.0 Tdi 4x4. Na další modely Škoda se můžete podívat v nabídce Půjčovna aut ŠKODA.
 
Půjčení Škoda Karoq 2.0 Tdi 4x4 Vám zajistí jedinečný zážitek. Pronájem Škoda Karoq 2.0 Tdi 4x4 je Vám k dispozici na den, týden či měsíc, a dokonce i na dlouhodobý pronájem
 
Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí možnost připlacení nadstandardních služeb, ale v rámci Prahy máte přistavení auta ZDARMA.
 
Cena pronájmu Škoda Karoq 2.0 Tdi 4x4 je velmi zajímavá, protože začíná již na 800 Kč/den. Možností je samozřejmě i individuální nabídka na pronájem auta, která bude přesně podle Vašich potřeb. Pronájem auta je možný také pro firemní účely.
 
V ceně pronájmu auta je zahrnuto havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti, dálniční známka pro Českou republiku a možnost najet neomezený počet kilometrů bez příplatku. Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí také možnost, jak na pronájem auta bez kauce, jednoduše to lze vyřešit přistavením Vašeho vozu.
 
Pronájem auta Škoda Karoq 2.0 Tdi 4x4 se hodí pro každou příležitost. Vzhledem k tomu, že byl vůz vyroben v říjnu 2017, zazáříte kdekoli s ním pojedete. 
 
Pokud budete mít jakékoliv speciální přání či požadavky, Autopůjčovna Praha Vám vždy vyjde maximálně vstříc a nastaví vše tak, abyste byli spokojeni. 
 
Půjčovna aut Škoda nabízí také testovací jízdy Škoda Karoq, které Vám usnadní rozhodování při koupi nového auta. 
DieselConsumption 8lDSG - automat
DieselConsumption 6lDSG - automat
DieselConsumption 7lDSG - automat